MotelR10

O nás

logoMotel R10 (Hotel Sport) se nachází v příměstské části města Mladá Boleslav – Bezděčín.

Motel R10 (Hotel Sport) je od centra města vzdálený 5 km. 
Najdete nás 500m od sjezdu č. 39 a 40 z dálnice D10 (R10) mezi Prahou a Libercem.

Pro ubytování nabízíme několik druhů pokojů. Všechny pokoje jsou vybavené: sprchou, WC, TV, pokoje označené jako „PLUS“ mají i chladničku, TV + satelit, „STUDIA“ mají navíc kuchyňský kout. Interiér si můžete prohlédnout v galerii.

Platební podmínky při příjezdu:

  • platba hotově
  • platební kartou (MASTERCARD, Master ELECTRONIC, MAESTRO, VISA, VISA ELECTRON)
  • fakturou (pro firmy po dohodě)
  • u skupinových rezervací mohou být sjednány individuální storno podmínky a platba zálohy v plné výši předem
  • Naše kapacita je 18 jednolůžkových pokojů, 21 dvoulůžkových pokojů a 5 studií.
  • V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu.
  • Všechny pokoje jsou nekuřácké.
  • Zaparkovat můžete přímo před Vaším pokojem. Kapacita parkoviště je dostačující  i pro dodávku a autobus.
  • Našim hostům nabízíme snídaně formou studeného bufetu. Snídaně nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

Motel R10 (Hotel Sport) je součástí sportovního areálu, který nabízí: 9 krytých tenisových dvorců v pevných halách, 3 venkovní antukové kurty, 3 badmintonové a 2 squashové kurty.

Tipy na výlet

Český ráj

Český ráj je název pro území ve středním Pojizeří, které vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek. Název Český ráj původně označoval oblast Litoměřicka, osídlenou německy mluvícím obyvatelstvem.

Zámek Dětenice

Zámek Dětenice se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Jičín, na okraji Českého ráje. Dnes na zámku najdeme dochované gotické, renesanční a barokní fresky, nástěnné malby a rokokové a klasicistní štukové výzdoby. Mimo to je zde umístěna sbírka obrazů, historických zbraní a loveckých trofejí.

Zámek Loučeň

Zámek Loučeň je barokní zámek, který se nachází v městysu Loučeň v okrese Nymburk. Zámek je od roku 2000 vlastněn soukromou společností Loučeň, a.s. Architektonickou součástí zámku je také katolický kostel Nanebevzetí Panny Marie, který byl vystavěn ve 14. století. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Aeroklub Mladá Boleslav

Letiště Mladá Boleslav (LKMB) najdete na jihozápadním okraji města. Tato pro aeroklubové letiště netypická poloha mu přináší výhodu snadné dosažitelnosti a spoustu nevýhod vyplývajících s těsného sousedství s městskou aglomerací.

Škoda Auto Muzeum v Mladé Boleslavi

Jen čtyři automobilky na celém světě se mohou pochlubit více jak stoletou nepřerušenou výrobní tradicí. Škoda Auto je jednou z nich. Škoda Auto Muzeum Vás vtáhne do jejího příběhu, který se od roku 1895 odehrává v Mladé Boleslavi.

Motel R10 v Mladé Boleslavi hodnocení